Przyłączyć się do nas

TRASA NORMALNA

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNYCH ZBUZEK ZA WCZESNIEJSZA REZERWACJE – MIEJSCA OGRANICZONE
SKORZYSTAJ ZE SPECJALNYCH ZBUZEK ZA WCZESNIEJSZA REZERWACJE – MIEJSCA OGRANICZONE

TRASA NORMALNA

Wejdź na najwyższą górę Ameryki po najbardziej znanej trasie. Przyłącz się do naszej ekspedycji, gdzie razem zdobędziemy tego Kolosa w pewny i bezpieczny sposób. Zobacz wszystkie szczególy wyprawy (Program, Usługi, Przewodnicy. Itp.). Przygoda już czeka na Ciebie!

TRASA LODOWCEM POLAKÓW

To druga strona szczytu, szokująca i przerażająca. Stoki nachylają się ostro i trudność wspinaczki wzrasta. Prawdziwe wyzwanie! Trasa ta ma różne warianty. Zobacz wszystkie szczególy tych wariantów (Program, Usługi, Przewodnicy. Itp.). Przygoda już czeka na Ciebie!

Wyprawy Otwarte

Wyprawy otwarte mają wyznaczone oraz stałe daty rozpoczęcia i w ich skład wchodzą różne osoby zjeżdżające z całego świata . Jes to najlepszy wybór dla jednej osoby lub bardzo małej grupy wspinaczy, jednakże jest to rownież okazja do wzbogacenia wrażeń z wyprawy o wielokulturowe doświadczenia i szerokie międzyludzkie kontakty.

Wyprawy Prywatne

Wyprawy prywatne charakteryzują się możliwością wyboru daty rozpoczęcia oraz tym, że w ich skład wchodzą tylko osoby wybrane przez wspinacza. Zawierają większość usług i oferują przewodników górskich, którzy będą wiedzą i znajomością terenu, będą dbać o bezpieczeństwo wyprawy, a także zapewnią odpowiedni rytm wejścia i harmonijną indiwidualną aklimatyzację.

MONT ACONCAGUA - Expéditions, information, guides, ascensions - Argentine

CERRO ACONCAGUA - Expediciones, información, guías y logística - Argentina

ACONCAGUA BERG - Expeditionen auf den Aconcagua und vollstandige Information uber den Berg - Argentinien

MONTE ACONCAGUA - Spedizione - escursione - informazione - guide e logistica Salita alla cima e trekking Argentina

CERRO ACONCAGUA - Expedições - informação - serviços guias e logística - Ascensão ao cume e trekking - Argentina